Zespół Stomo Clinic

O nas

Jesteśmy częścią Stomo Clinic – kliniki stomatologicznej we Wrocławiu. Dlatego nie tylko podejmujemy się leczenia ortodontycznego Waszych wad zgryzu, ale potrafimy dokonać spektakularnej metamorfozy Waszego uśmiechu. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy systematycznie aktualizują wiedzę w zakresie ortodoncji dotyczącą technik leczenia i materiałów, z których produkowane są aparaty, w tym nakładki. To sprawia, że pacjenci trafiający pod naszą opiekę otrzymują rozwiązania zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, najefektywniejsze i jednocześnie najbezpieczniejsze. 

Nie ma u nas miejsca dla przestarzałych i często nieefektywnych metod. Z kolei regularny udział w szkoleniach naszej kadry bezpośrednio przekłada się na krótszy czas leczenia pacjentów i mniejsze ryzyko powikłań.

Co nas wyróżnia?

romby
  • Podchodzimy do pacjenta sumiennie i uczciwie. Kiedy trafia do nas pacjent, kompleksowo zapoznajemy się ze stanem jego zgryzu i uszeregowaniem zębów, po czym rzetelnie informujemy go, czy na tym etapie konkretna wada wymaga leczenia. Nie „naciągamy” pacjentów na założenie aparatu ortodontycznego, kiedy nie jest to konieczne lub kiedy pożądane przez pacjenta efekty można uzyskać taniej i prościej dzięki zabiegom z zakresu stomatologii estetycznej, np. aplikacji licówek.
  • Na początku współpracy informujemy pacjenta o podłożu wady zgryzu. Części wad można by uniknąć lub je zminimalizować, zmieniając swoje przyzwyczajenia. Pacjent, korzystając z naszych zaleceń, może stopniowo pozbyć się niewłaściwych nawyków, które doprowadziły do powstania wady. Dzięki temu leczenie przebiega szybciej i sprawniej, a osiągnięte efekty są trwałe – niezakłócone starymi nawykami pacjentów.
  • Ważne jest również dla nas takie wartości jak transparentność – dlatego informujemy Pacjenta o kosztach leczenia bez jego rozpoczęciem – co pozwala nam unikać nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości.
  • Dajemy możliwość współpracy nie z jednym, a z kilkoma osobami z zespołu Ortodontycznego.

Super specjalista! Nie wciska pacjentowi aparatu, choć tak najprościej. To nasza 3 wizyta w ciągu kilku lat i dopiero teraz przyszedł czas na aparat. Jednak najważniejsze jest innowacyjne i holistyczne podejście do leczenia.

Mama Rafała